Organisatie

ACZ is een vereniging met meer dan 250 sportieve leden. De vereniging wordt geleid door een dagelijks bestuur voor het uitvoeren van zowel de korte als de lange termijn visie. Tevens werkt het dagelijks bestuur nauw samen met de diverse afdelingen en commissies. 

Het ACZ bestuur en de afdelingen stelt zich graag aan u voor:

Functie

Naam

Email

Voorzitter

Willeke Thoen

voorzitter@acz-capelle.nl

Secretaris

Glenn Vyent

secretaris@acz-capelle.nl

Penningmeester

Glenn Vyent

penningmeester@acz-capelle.nl

Bestuurslid

Simone van Engelsdorp

bestuurslid-a@acz-capelle.nl

Waterspetters

 

waterspetters@acz-capelle.nl.

Wedstrijd

Rutger Dalm

wedstrijd@acz-capelle.nl

Synchroon

Diane Lorenzini

synchroon@acz-capelle.nl

Recreatief 50+

Marc van der Stuyft

recreatief@acz-capelle.nl

G-Zwemmen

Glenn Vyent

penningmeester@acz-capelle.nl

Ledenadministratie

Fernie Penning

ledenadministratie@acz-capelle.nl

Vertrouwenscontactpersoon

Antoinette Sijben & Jeroen Blanken

vertrouwenscontactpersoon@acz-capelle.nl

Webmaster

Niels Snijders & Danitsja van Heusden

webmaster@acz-capelle.nl

Vertrouwenscontactpersoon & Trainer

Antoinette Sijben

Voorzitter Elementair & Hoofdtrainer

Bianca vd Rest – Luthart

Ledenadministratie

Fernie Penning

Secretaris & Penningmeester

Glenn Vyent

Vertrouwenscontactpersoon

Liesbeth Lamers

Voorzitter Recreatief 50+

Marc van der Stuyft

Webmaster

Niels Snijders

Voorzitter Wedstrijdcomissie

Rutger Dalm

Algemeen Voorzitter

Willeke Thoen