Contact

Voor vragen over ACZ, zwemmen, de afdelingen en de lessen kan je contact opnemen met onderstaande personen: 

Functie

Naam

Email

Voorzitter

Willeke Thoen

voorzitter@acz-capelle.nl

Secretaris

Glenn Vyent

secretaris@acz-capelle.nl

Penningmeester

Glenn Vyent

penningmeester@acz-capelle.nl

Bestuurslid

Simone van Engelsdorp

bestuurslid-a@acz-capelle.nl

Waterspetters

 

waterspetters@acz-capelle.nl.

Wedstrijd

Rutger Dalm

wedstrijd@acz-capelle.nl

Synchroon

Diane Lorenzini

synchroon@acz-capelle.nl

Recreatief 50+

Marc van der Stuyft

recreatief@acz-capelle.nl

G-Zwemmen

Glenn Vyent

penningmeester@acz-capelle.nl

Ledenadministratie

Fernie Penning

ledenadministratie@acz-capelle.nl

Vertrouwenscontactpersoon

Antoinette Sijben & Jeroen Blanken

vertrouwenscontactpersoon@acz-capelle.nl

Webmaster

Niels Snijders & Danitsja van Heusden

webmaster@acz-capelle.nl

 

Probleem of klacht?

Leden zullen proberen bij een probleem of klacht het eerst zelfstandig proberen op te lossen of in overleg met de trainer en/of afdelingscoördinator (indien van toepassing). Mocht dat niet tot een passende oplossing leiden, dan kan het lid een klacht indienen bij het bestuur van ACZ. Gebruik daarvoor het klachtenformulier en vul dit zo compleet en duidelijk als mogelijk in. Het kan vervolgens gestuurd worden aan secretaris@acz-capelle.nl. Het bestuur zal de klacht binnen 14 dagen na ontvangst in behandeling nemen, conform de klachtenprocedure van ACZ.

  

Zwemvereniging ACZ

Sportcomplex Aquapelle
Alkenlaan 85
2903 EB Capelle aan den IJssel